VISĄ PARĄ

APIE MUS

​

Kas esame? UAB „Kupina“ – tai stačiatikių (ortodoksų) laidojimo paslaugų įmonė, kaupianti patirtį jau nuo 2002 metų. 

​

Pavadinimas. Logotipas. Žodis Kupina yra bažnytinės slavų kalbos žodis iš Senojo Testamento vaizdinio – Neopalimaja kupina (Неопалимая купина), reiškiantis Nesudegantis krūmas. Liepsnojantis krūmas, iš kurio Mozė girdėjo Dievo balsą, yra vienas iš Senojo testamento vaizdinių, įkūnijančių dvasios laisvę ir kelią į Pažadėtąją žemę. Jis yra dieviškosios ir žmogiškosios prigimties jungties, nesibaigiančio, amžinojo gyvenimo simbolis bei sakralumo įvaizdis. Taip pat vadinama ir ikona, vaizduojanti Dievo Gimdytoją, laikančią ant rankų Kūdikėlį Jėzų, Kuris ir yra Amžinasis gyvenimas. Šios ikonos išskirtinis bruožas yra aštuonkampė žvaigždė aplink Dievo Gimdytoją. Šią žvaigždę, simbolizuojančią Kupiną, mes ir panaudojome savo logotipe. Žvaigždės viduryje esantis graikiškas ortodoksų kryžius pažymi, jog esame stačiatikių (ortodoksų) laidojimo įmonė, taip pat primena apie laukiamą mirusiųjų prisikėlimą.

​

Misija. Teikti kuo pigesnes kokybiškas visas su laidojimu susijusias paslaugas: nuo mirusiojo paėmimo iš namų iki ilgalaikės kapo priežiūros. 

​

Vizija. Kad „Kupina“ būtų plačiai žinoma kaip aukštų standartų, kokybės ir nepriekaištingo aptarnavimo stačiatikių laidojimo paslaugų įmonė.

​

Vertybės. Savo darbo metodais ir krikščioniška pozicija būti Dievo meilės ir gailestingumo liudytojais.

​

Ar aptarnaujame tik stačiatikius? Aptarnaujame visų konfesijų ir pažiūrų žmones. Tai, kad esame stačiatikių laidojimo paslaugų įmonė, visų pirma reiškia, jog mes savo darbe vadovaujamės krikščioniškomis vertybėmis. Stengiamės priimti kiekvieną žmogų, su užuojauta įsiklausyti į netekties paliestus amžinybėn išėjusiųjų artimuosius, o patį atsisveikinimą ir laidotuves suorganizuoti jautriai ir pagarbiai.

REKVIZITAI

UAB „Kupina“

Stačiatikių kapinių administravimas,

laidojimo paslaugos

Liepkalnio 17, Vilnius

Tel.  2613618

Įm.k. 126070551, PVM k. 100002201610

A.s. LT03 7180 3000 1346 7211 (AB Šiaulių Bankas)

KONTAKTAI

Visą parą :  +370 617 86700

Stacionarus  : +370 52 613618

Liepkalnio g. 19 , Vilnius

e-mail: info@kupina.lt     kapines@kupina.lt

© 2018 Kupina. Visos teisės saugomos